تور کربلا هوایی و زمینی

کربلا از شهر های مرکزی و بزرگ عراق است. این شهر که یکی از مهمترین شهرهای مقدس شیعیان است، در کنار مرقد امام حسین (ع) قبور دو تن از پسران ایشان علی اکبر و علی اصغر قرار دارد. هر ساله در ایام ماه محرم، صفر، ماه رمضان، عید نوروز و تمامی فصل ها زائران زیادی با تور کربلا به شهر کربلا سفر می کنند.

تاریخ اعزام و قیمت تور کربلا

سربرگ ستون #1سربرگ ستون #2سربرگ ستون #3
ستون #1ستون #2ستون #3
ستون #1ستون #2ستون #3

نحوه برگزاری تور کربلا

برنامه سفری تور کربلا

برنامه سفر تور کربلا در هر سه مدل یکسان میباشد از این پس بیشتر در مورد برنامه سفر به شکل یک سر هوایی و دو سر هوایی خواهیم پرداخت.

 

پس از عبور از مرز ایران و وارد شدن به خاک عراق حال یا به صورت زمینی یا هوایی شما به نجف میروید در نجف زائرین گرامی 3 شب در نجف به اقامت خواهند پرداخت که یک روز را به زیارت حرم امیر المومنین (ع) خواهید رفت و روز بعد را یا به قبرستان وادی السلام و یا دیگر مکان های زیارتی در نجف اشرف خواهید رفت روز سوم را هم به کوفه و دیدن مسجد کوفه و دیگر مکان های زیارتی در کوفه خواهید رفت و در نهایت به سمت کربلا راهی خواهید شد.

 

پس از نجف زائرین گرامی به کربلا خواهند رفت و 3 شب نیز در کربلا به اقامت خواهند پرداخت. در کربلا شما به زیارت سید و سالار شهدا (ع) حضرت عباس (ع) و دیگر مکان های زیارتی کربلا خواهید رفت. در روز آخر تور در صورت وجود امنیت برای زیارت به کاظمین و سامرا هم خواهید رفت که در آنجا هم میتوانید به زیارت حرمین عسکرین بروید. در نهایت به فرودگاه نجف برمیگردید و از آنجا با هواپیما به ایران برخواهید گشت.

نکات مهم تور کربلا

• کارت واکسن اجباری بوده و برای پرواز نیازمند داشتن کارت واکسن هستید. برای دریافت کارت واکسن دیجیتالی به آدرس (vcr.salamat.gov.ir) مراجعه فرمایید.
• سه روز قبل از پرواز حتما آزمایش کرونا یا (pcr) را انجام دهید و نتیجه آن را باید منفی و به زبان انگلیسی باشد ورقه آزمایش را پیش خود نگه دارید و در موقع لزوم آن را ارائه دهید.
• در حال حاضر تست برگشت کرونا لغو شده و نیاز نیست برای برگشت از عراق تست بدهید.
• در نظر داشته باشید که هزینه تست کرونا برعهده زائر میباشد.
• بررسی کردن وضعیت خروج از کشور به عهده خود زائر میباشد (وضعیت ممنوع الخروج بودن) همچنین تا سه ساعت قبل از پرواز با تمامی مدارک مورد نیاز در فرودگاه حضور داشته باشید.
• برای رزرو قطعی باید برای عقد قرار داد در تاریخ گفته شده به صورت حضوری به آدرس گفته شده مراجعه فرمایید.

• از دارا بودن اعتبار پاسپورت خود اطمینان حاصل فرمایید.

تور اقساطی کربلا

آژانس مسافرتی یاس برای رفاه بیشتر حال زائرین گرامی و همچنین برای سفر راحت تر زائرین چک کارمندی نیز قبول میکند که با استفاده از چک کارمندی میتوانید هزینه تور کربلا را به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تور اقساطی میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

بهترین زمان برای سفر به کربلا

تور کربلا از آن دسته از تور هایی است که تقریبا همیشه متقاضی دارد فقط بنابر فصل و اعیاد تعدا متقاضیان افزایش یا کاهش میابد. که به طبع در ایام اربعین بیشترین تعداد متقاضیان را دارد همچنین بهترین زمان برای سفر به کربلا در فصول سرد سال میباشد زیرا هوای کربلا بیابانی است به همین خاطر در فصول گرم سال هوای بسیار گرمی دارد و ممکن است برای بسیاری از زائرین عزیز این هوا بسیار طاقت فرسا باشد به همین خاطر یکی از بهترین فصل ها برای سفر به کربلا دی یا بهمن میباشد که در این فصل ها آژانس زیارتی یاس اعزام دارد برای اطلاع از قیمت تور و تاریخ اعزام میتوانید به جدول بالای صفحه مراجعه فرمایید.

توصیه هایی برای تجربه بهتر تور کربلا

1- در سفر مراقب اموال خود باشید.

2- به علائم عدم تصویر برداری دقت کنید و از مکان های ممنوعه عکس برداری و فیلمبرداری نکنید.

3- به این نکته توجه کنید که پیش از ورود به حرم گوشی همراه و کفش خود را باید به امانات حرم تحویل دهید.

4- در صورت مصرف دارویی خاص آن را به همراه داشته باشید به شرطی که داروی ممنوعه نباشد.

5- اگر از دارو استفاده میکند از وضعیت ان اطلاع حاصل کنید که ممنوعه نباشد.

6- در تور فقط و فقط از غذا های ارائه شده استفاده کنید و فقط و فقط از آب های پلمپ شده استفاده کنید.

7- به هیچ عنوان از آب شیر برای نوشیدن استفاده نکنید آب عراق مناسب شست و شو است نه نوشیدن.

8- اگر میخواهید که از هتل خارج شوید پیش از خروج به مدیر کاروان اطلاع دهید.

9- شماره تلفن مدیر کاروان را در گوشی خود سیو کنید و همچنین آدرس هتل را یادداشت کنید که در صورت گم شدن بتوانید به هتل برگردید.

10- به زمان اعلام شده برای زیارت و یا برگشت به هتل که توسط مدیر کاروان اعلام میگردد دقت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

11- اگر که میخواهید به زیارت فردی بروید پیش از خروج از هتل به مدیر کاروان اطلاع دهید.

خدمات تور کربلا

در انتخاب هتل باید در نظر داشته باشیم اداره گردشگری کربلا برای کیفیت هتل ها بجای ستاره درجه های کیفی قایل میباشند بالاترین درجه وی ای پی و بعد درجه الف و به ترتیب ب، ج، د، زائر سرا، حسینیه و غیره میباشد.

درجه کیفی هتل های گروه زیارتی یاس در کربلا وی ای پی و در نجف درجه الف میباشد هتل ها در نزدیکترین فاصله به حرم و بسیار تمیز میباشند.

برای آشنایی با هتل های عراق روی هتل های لینک شده کلیک کنید.

• معرفی هتل قصر الضیافه 2 کربلا
• معرفی هتل جابر کربلا
• معرفی هتل الخیر نجف
• معرفی هتل جوهره کربلا
• معرفی هتل برج الشاکرین کربلا
• معرفی هتل الهنون

کلیه پرواز های رزرو شده توسط گروه زیارتی یاس توسط هواپیماهای ایرباس که دارای امنیت بیشتری هستند رزرو میشود و به محض ثبت نام توسط مسافر مشخصات به ایرلاین اعلام میگردد.

با توجه به اینکه بسیاری از مسافرین تور کربلا به صورت یک سر هوایی و یک سر زمینی سفر میکنند نوع اتوبوس در راحتی زائران محترم بسیار با اهمیت میباشد نوع اتوبوس زائران گروه یاس از نوع وی ای پی میباشد.

هر سه وعده غذایی صبحانه و ناهار و شام توسط آشپز ایرانی و مناسب ذایقه زائران ایرانی سرو میگردد صبحانه ها اغلب به صورت سلف سرویس و ناهار و شام دو نوع غذای اصلی به همراه سالاد نوشیدنی و چند نوع میوه و پذیرایی با مواد سالم و تازه میباشد.

گروه زیارتی یاس در راستای تکریم زائر ایرانی اغلب ترانسفر ها را با اتوبوس های مورد تایید عتبه عراق و با همراهی مدیران مجرب برگزار میکند کلیه گشت ها و زیارات دوره مانند زیارت کاظمین زیارت سامرا مسجد سهله، مسجد کوفه، زیارت اولاد مسلم، سید محمد (س)، مقام صاحب الزمان باغ امام جعفر صادق و غیره بدون هزینه مازاد اجرا میگردد.

کلیه زائران تور کربلا بیمه مسافرتی و بیمه زیارتی هستند و در کل طول سفر مدیران مجرب و مداحان کار آزموده و نامی مسافران را همراهی میکنند.

تنها مدرک مورد نیاز سفر کربلا پاسپورت داری 6 ماه اعتبار میباشد.

خدمات تور کربلا گروه زیارتی یاس

گروه زیارتی یاس با ۱۵ سال سابقه اجرای موفق و تحقق رضایت زائران محترم تور کربلا و در راستای تسهیل و با کیفیت سازی تورهای عتبات عالیات اقدام به اجرای تور کربلا به صورت منظم و روزانه و در قالب کاروان زیارتی و باکیفیت در خور زائر تور کربلا می نماید‌.
تور کربلا همه روزه با پروازهای ایرباس درجه یک و با خدمات متمایز و ویژه در تمامی ایام سال انجام میگردد.
تمامی اجراهای تورکربلا ضمانت اجرایی داشته و کلیه زائرین محترم تور کربلا در محل ذکر شده قرارداد رسمی و معتبر دریافت میکنند لذا با توجه به اعتماد زائرین محترم تور کربلا هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی با چک کارمندی اجرا میگردد.

خدمات متمایز کننده تور کربلا در گروه یاس علاوه بر اینکه شامل صبحانه ناهار شام و نوشیدنی و سالاد و میوه و پذیرایی با آشپزی ایرانی و کیفیت در خور زائر تور کربلا و همچنین اقامت ۸ روزه در هتل بسیار با کیفیت و تمیز و شیک و نزدیک به حرم میباشد و شامل اجرای رایگان تمامی گشت ها و زیارات دوره مانند مسجد سهله و مسجد کوفه و دو طفلان مسلم، باغ امام جعفر صادق، مقام صاحب الزمان (عج)، زیارت سید محمد، و غیره و همچنین اجرای بدون هزینه مازاد کاظمین و سامرا و با همراهی مداحان مشهور اهل بیت و مدیران کاروانهای با تجربه و مجرب میباشد و همچنین با توجه به اهمیتی که سلامتی زائرین عزیز تور کربلا برای گروه یاس دارد تمامی زائران تور کربلا در کل مسیر و از ابتدا تا انتهای طول همراهی با کاروان بیمه مسافرتی زیارتی معتبر میشوند و ترانسفر ها و نقل و انتقالات در طول سفر با اتوبوس های معتبر و مورد تایید عتبه عراق انجام میگردد و کلیه اتوبوس های مسیر برگشت به ایران VIP میباشند.

بهترین قیمت تور کربلا با بهترین کیفیت آن را از کربلا تور بخواهید.

برای اطلاع از نرخ سایر روزها و خدمات دیگر با کارشناسان ما از طریق شماره های مندرج در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/karbalat/public_html/wp-content/litespeed/css/d87e41bae3874e3d5aac0f79efbd3b3f.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/karbalat/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/karbalat/...', 121, Array) #1 /home/karbalat/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/karbalat/...') #2 /home/karbalat/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(776): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://karbala...', 'css', true, Array) #3 /home/karbalat/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(305): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/karbalat/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(238): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/karbalat/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): LiteSpeed\Optimize->f in /home/karbalat/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121