تور اربعین

همانطور که میدانید یکی از شهرهای مذهبی عراق کربلا است که به دلیل وجود پر برکت حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در آن، مورد توجه بسیاری از شیعیان جهان قرار گرفته است. امروزه به دلیل استقبال زیاد شیعیان از سفر به کربلا با تور کربلا، این شهر به بزرگترین قطب گردشگری و مذهبی در جهان تبدیل شده است. به همین علت، زائران ایرانی زیادی از سفر به این سرزمین عشق، بسیار استقبال می کنند. شاید بارها از زبان کسانی که در اربعین به کربلا رفته اند، شنیده باشید که حال و هوای کربلا در اربعین قابل وصف نبوده و با ماه های دیگر سال بسیار متفاوت است به همین خاطر به شما تور اربعین را پیشنهاد میکنیم.

سفر به کربلا در اربعین

 زیارت امام حسین(ع) در هر زمانی مستحب است و ثواب زیادی دارد. اما ثواب زیارت اربعین امام حسین(ع) از فضیلت و ثواب بسیار ویژه‌ای برخوردار می باشد. حضور در بارگاه امام حسین و خواندن زیارت اربعین در این روز مهم ، ثواب خاص و ارزشمندی دارد. در روایتی دیگر از امام صادق آمده است که اگر کسی با پای پیاده به زیارت امام حسین(ع) مشرف شود، خداوند به هر گامی که بر می دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می کند و یک درجه مرتبه‏ اش را بالا مى‏ برد. لذا سفر به کربلا در اربعین یک توفیق ارزشمندی است که نصیب دلدادگان اهل بیت می شود. لذا اگر شما عزیزان قصد سفر به کربلا در اربعین را دارید، به شما پیشنهاد می دهیم، با یک تور اربعین عالی به این سفر عرفانی و زیارتی بروید، تا خاطره ای به یادمانی برایتان ثبت شود. پیشنهاد میکنیم تا در خصوص شرایط تور اقساطی کربلا مطالعه نمایید.

تور اربعین

انتخاب تور اربعین عالی

انتخاب یک تور عالی و همه چیز تمام در سفر، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. لذا در سفر عرفانی کربلا در اربعین مهم است که شما با چه توری به این سفر زیارتی مشرف می شوید. در ادامه باید گفت، سفر به کربلا در زمان اربعین حال و هوای کاملا زیبا و متفاوتی با سایر زمان ها دارد. اما آنچه که باعث می شود، تا شما در زمان اربعین، یک سفر عالی و بدون دغدغه ای را تجربه نمایید، شناسایی یک تور جذاب و مطمئن در این سفر زیارتی است. کربلا در زمان اربعین، به دلیل وجود زواران زیادی که از تمام نقاط جهان دارد، بسیار شلوغ است. به همین خاطر نمی توان این سفر مهم و عرفانی را بدون راهنما و تور شروع نمود.
به شما خوبان پیشنهاد می دهیم برای اینکه یک سفر عرفانی عالی به کربلا در زمان اربعین را تجربه نمایید، مجموعه کربلا تور را انتخاب نمایید. این مجموعه با یک برنامه ریزی عالی و دقیق، می تواند یک سفر خاطره انگیزی را برای شما ثبت نماید. کربلا تور با سابقه درخشانی که در زمینه سفرهای زیارتی دارد، می تواند سفر زیارتی اربعین را با فراهم کردن خدمات برای شما، به یک سفر عالی تبدیل نماید. اگر که قصد دارید تا سفر سریعتری به کربلا داشته باشید میتوانید به صفحه قیمت تور کربلا هوایی 4 روزه مراجعه نمایی.

تور اربعین با مجموعه کربلا تور

سفر به کربلا در اربعین چه از لحاظ معنوی و چه از لحاظ شلوغی با زمان های دیگر بسیار متفاوت است. در زمان اربعین به دلیل هجوم زائران به این شهر، سفر کربلا با دغدغه ها و مشکلات خاصی همراه خواهد بود. اما با انتخاب یک تور عالی این دغدغه ها به حداقل خواهد رسید. کربلا تور با ارائه خدمات می تواند سفر اربعین را برایتان به یک سفر شیرین و راحت تبدیل نماید. شما در کربلا تور می توانید، با توجه به بودجه خود این سفر را به صورت هوایی و یا زمینی انتخاب کنید. لازم به ذکر است که سفر به عراق به صورت هوایی، قطعا مستلزم صرف هزینه ی بیشتری نسبت به زمینی می باشد. به همین علت، مدت زمان تور اربعین به صورت زمینی یک روز بیشتر از تور هوایی است. بر این اساس، تور اربعین به صورت هوایی بسیار راحت تر از زمینی می باشد.
سفر به کربلا به صورت زمینی اگرچه حال و هوای بسیار زیبایی دارد اما برای افرادی که از توان جسمی پایینی برخوردارند و یا کم توانند، کمی خسته کننده خواهد بود. ناگفته نماند بعد از رسیدن به خاک عراق، تمام خدمات برای افرادی که به صورت زمینی و یا هوایی وارد خاک عراق شده اند، به یک صورت خواهد بود. در سفر زمینی اربعین شما با اتوبوس به سمت عراق حرکت خواهید کرد. فقط کافیست در زمان مقرر در محل مورد نظر حاضر شوید. بعد از سوار شدن به سمت مرز مهران حرکت خواهید کرد.

تور اربعین با مجموعه کربلا تور

قیمت تور اربعین

توقف در نجف و زیارت امیرالمومنین در برنامه اولیه این سفر خواهد بود. با ثبت نام در تور کربلا می توانید هزینه ای منصفانه برای تور اربعین پرداخت نمایید. این مجموعه با سابقه درخشانی که در بردن کاروان به شهرهای زیارتی دارد، می تواند به عنوان یک راهنمای عالی، به کیفیت تور اربعین کمک نماید. مجموعه معتبر زیارتی کربلا تور برای رفاه حال زائرین گرامی، تورها را در انواع مختلف و با کیفیت های گوناگون برگزار می کند تا شما عزیزان بنا به هزینه ای که برای این سفر زیارتی در نظر گرفته اید، بتوانید کیفیت تور اربعین را انتخاب نمایید. در گروه کربلا تور نگران قیمت نباشید، چرا که این مجموعه با قیمت های متفاوت، آماده ارائه خدمات به شما زواران عزیز می باشد.

یک سفر عرفانی به کربلا

شرکت در تور اربعین کربلا تور، یک فرصت استثنائی برای شما آرزومندان حرم امام حسین به شمار می رود. کربلا تور می تواند برایتان تجربه های جالب و ماندگاری را از سفر به کربلا به ارمغان آورد. کربلا تور با شناسایی هتل های فول آپشن توانسته خدمات عالی و منحصر به فردی را برای شما خوبان، فراهم نماید. شما می توانید با این مجموعه معتبر، سفر عالی و بدون کم و کاستی را برای خود رقم بزنید. تور اربعین بسیار شلوغ بوده و شما برای اینکه بتوانید با کربلا تور همراه شوید، بهتر است هر چه زودتر برای ثبت نام اقدام نمایید، تا از این سفر معنوی و لذت بخش جا نمانید. کربلا تور یک انتخاب هوشمندانه برای کسانی است که به دنبال یک سفر به یادماندنی در اربعین هستند. برای ثبت نام تور اربعین در کربلا تور، فقط کافیست چند کلیک ساده را فشار داده و جزو زائران امام حسین قرار بگیرید. سفر خوشی را برای شما عزیزان آرزومندیم.