تور سوریه

از جمله مقاصد زیارتی شعیان حرم مطهره حضرت زینب و حضرت رقیه خاتون میباشد در همین راستا گروه زیارتی یاس علاوه بر تور مشهد و تور کربلا که به طور منظم و روزانه اجرا میگردد در ایام خاص و در هر ماه یک سفر زیارتی به مقصد کشور سوریه برگزار مینماید.

انواع مختلف نحوه برگزاری تور سوریه

تور سوریه به دو صورت سیاحتی-زیارتی همراه با لبنان یا کشورهای همجوار به صورت توری انفرادی و همچنین به صورت تور زیارتی و در قالب کاروان های مسافرتی انجام میگیرد.

در حال حاضر گروه زیارتی یاس با توجه به شرایط کشور سوریه و با نظر به اینکه امنیت و سلامت مسافرین در رتبه اول اهمیت در اجرای تورهای ماست تور سوریه را فقط به صورت تور زیارتی و در قالب کاروان و با همراهی مدیران کاروان و در سیطره امن برگزار مینماید.

انواع مختلف نحوه برگزاری تور سوریه ​

زمان سفر به سوریه

زمان سفر به سوریه از انظار مختلف متفاوت است بهترین سفر برای زیارت در ایام محرم و سفر و در 5 جمادی الاول (تولد حضرت زینب س ) و 15 رجب (شهادت حضرت زینب س ) از نظر تعدد مناسبت ها و برگزاری مناسب میباشد.
بهترین زمان سفر از نظر آب و هوا با توجه به اینکه تابستان سوریه بسیار گرم وزمستان سوریه بسیار سرد است در بهار و پاییز میباشد که هوا معتدل میباشد.
برای مسافرین محترمی که به دنبال خلوتی و زیارت راحت میباشند زمان مناسب سفر ازتیر تا شهریور ماه است، از نظر گروه زیارتی یاس بهترین زمان سفر زمانی اس که امنیت از هر لحاظ تامین گردد لذا تاریخ سفر هر ماه متفاوت میباشد.

انواع مختلف نحوه برگزاری تور سوریه ​

خدمات تور سوریه

1- تعداد روزهای زیارت

تعداد روزهای کل سفر در هر ماه با توجه به اجازه اداره امنیت متفاوت میباشد و از3 شب و چهار روز تا 7 شب و 8 روز متغیر است

2- هتل های سوریه

هتل های گارانتی شده توسط گروه زیارتی یاس فقط در سیطره امن دمشق و در فاصله بسیار نزدیک به حرم بی بی زینب (س) میباشد ومسافرین فقط اجازه تردد خارج از گروه در منطقه امن را دارا بوده و اماکن زیارتی و سیاحت خارج از سیطره امن فقط با همراهی مدیران کاروان مجرب انجام میگیرد. کیفیت هتل ها از نوع درجه الف که بالاترین کیفیت حال حاضر هتل های سوریه است بوده و در این ایام اجرای تور در هتل های درجه کمتر حتی در صورت وجود یک گروه کامل معذوریم.

3- اماکن مورد بازدید در تورهای سوریه

مهمترین و اصلی ترین مکان های مورد بازدید در سوریه حرم حضرت زینب (س) و حرم حصرت سکینه (س) میباشند سایر اماکن مورد بازدید عبارتند از کوه قاسیون یا کوه چهل پیامبران، مکتب عنبر، مسجد اموی، بازار سنتی و بازار حمیدیه، مسجد جامع حلب و پالمیرا و غیره که در صورتنبود امنیت ممکن است بعضی اماکن سیاحتی از تور حذف واماکن دیگر جایگزین شود.

خدمات تکمیلی تور سوریه گروه زیارتی یاس

1- پرواز رفت و برگشت با ایرباس پهن پیکر ماهان

2- اقامت در هتل همراه صبحانه و ناهار و شام و پذیرایی مختص مسافران کاروان

3- همراهی مدیرو مداحان مجرب از ابتدا تا انتهای سفر
انجام کلیه گت هاو ترانسفر ها بدون هزینه مازاد

4- بیمه مسافرتی، بیمه زیارتی و بیمه کرونا

5- خدمات اضافی مانند سفره حضرت زینب وحضرت رقیه و انجام مناسک ایام خاص

اطلاعات تکمیلی را از مشاوران تور از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما دریافت کنید.