تور مشهد

تور مشهد

با توجه به اینکه تور کربلا و تور مشهد مهمترین مقاصد زیارتی تور شعیان میباشد گروه زیارتی یاس به عنوان مجری برگزاری تورهای زیارتی اقدام به برگزاری تور مشهد با پشتیانی خرید و با بهترین نرخ تور همه روزه و با کلیه وسایل نقلیه عمومی سفر(هواپیما، قطار، اتوبوس) و همچنین رزرو هتل با صبحانه و کلیه وعده های غذایی و همچنین ترانسفر و گشت مینماید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت گذاری تور مشهد

نرخ تور مشهد با توجه به عوامل زیادی از جمله مبدا سفر، نوع وسیله نقلیه سفر، تاریخ سفر، و ساعت حرکت از مبدا و درجه هتل انتخاب شده توسط مسافر متغیر میباشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت گذاری تور مشهد

نرخ تور مشهد از تهران در ایام عادی آذر و دی ماه 1400

تور مشهد از تهران شامل دو شب و سه روز اقامت در هتل و یا هتل آپارتمان های نزدیک به حرم و تمیز به همراه صبحانه سلف سرویس وناهار و شام منو انتخابی و با قطارهای ستاره دار اتوبوس و هواپیما برگزار میشود:

1- قیمت تورکامل  با قطار صبا از  500 هزار تومان

2- قیمت تور کامل  با قطار شش تخته درجه یک از  650 هزار تومان

3- قیمت تور کامل با قطار تندر پردیس از 690 هزار تومان

4- قیمت تور کامل با قطار 4 تخته درجه یک از 850  هزار تومان

5- قیمت تور کامل با اتوبوس ولوو و اسکانیا  از  480 هزار تومان

6- قیمت تور با اتوبوس وی ای پی 690 هرازتومان

7- قیمت تور با هواپیما متغیر

8- تور مشهد هوایی همه روزه و با مناسبترین نرخ و با بهترین ساعات پروازی

قیمت های فوق براساس اقامت در هتل آپارتمان و هتل 1 ستاره و با صبحانه سلف سرویس و ناها و شام منو انتخابی و از مبدا تهران میباشد و امکان برگزاری تور در مهمانپذیر و حسینیه و اقامتگاه های عمومی با نرخ کمتر و در هتل های 2 تا 5 ستاره با نرخ بیشتر امکانپذیر میباشد.

 

برای اطلاع از نرخ تور از سایر شهرها و نرخ سایر هتل ها همچنین تماس با کارشناسان ما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با متخصصین تور مربوطه تماس حاصل فرمایید.