هتل برج الجواد کاظمین

هتل برج الجواد کاظمین هتل نوساز و با استاندارد های بین المللی و اتاق هایی با ویو به حرم و کل شهر می باشد هتل برج الجواد کاظمین از هتل های چهار ستاره کاظمین است به همین دلیل دارای خدمات زیادی میباشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد چنانچه مایل به اطلاع از قیمت تور کربلا هوایی از تهران هستید کلیک کنید.

خدمات و امکانات هتل برج الجواد کاظمین

از امکانات کلی هتل میتوان به دارا بودن تلویزیون، دسترسی به اینترنت پر سرعت در تمام فضای هتل، پذیرش 24 ساعته، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی فرنگی، آسانسور، و … اشاره کرد همچنین خود هتل نیز خدماتی به خصوص برای زائران دارد که هزینه اضافی در پی دارد همچون ترانسفر از فرودگاه به هتل همچنین این هتل مکانی مناسب نیز برای برگزاری جلسه ها و همایشات نیز میباشد زیرا دارای اتاق جلسه و همایش نیز میباشد. از دیگر خدمات هتل برج الجواداین است که درون خود هتل میتوانید تبدیل ارز انجام دهید. این هتل به خدمات ورزشی و تفریحی نیز بسیار اهمیت داده و خدماتی همچنین در هتل سالن آرایش نیز وجود دارد. کارکنان هتل به زبان های زنده دنیا و زبان فارسی نیز مسلط هستند.

هتل برج الجواد کاظمین هتلی است با 20 طبقه لوکس، از امکانات اتاق های این هتل میتوان به نظافت هر روزه اشاره کرد. در هر اتاق امکاناتی همچون تلویزیون، یخچال، سیف باکس، چای ساز، میز ناهار خوری، بالکن آفتاب گیر، و لوازم حمام قرار دارد. همچنین این هتل دارای اتاق های زیادی در انواع متفاوتی است همچون سوئیت های لوکس، رویال، سوئیت دیپلمات، اتاق های چند نفره، کینگ لوکس و … تمامی اتاق ها مجهز به عایق صدا هستند تا سر و صدا دیگر زائرین برای یکدیگر مزاحمتی ایجاد نکند. همچنین شما میتوانید صبحانه تان را هم در اتاق تان میل کنید.

از قسمت های مهم هر هتلی امکانات رستوران است که در این زمینه هتل برج الجواد کاظمین خدمات بسیار مناسبی از نظر رستوران و کافی شاپ دارد. این هتل دارای۲رستوران و کافه با انواع نوشیدنی ها و غذا ها از ملل مختلف است شما میتوانید در این هتل از غذا های عربی تا لبنانی و پاکستانی و ایرانی را امتحان کنید و از آن لذت ببرید. در این رستوران ها یا غذا به صورت سلف سرو میشود یا به صورت منویی همچنین با استفاده از گوشی های داخل هتل میتوانید با پذیرش 24 ساعته هتل تماس بگیرید تا غذای خود را داخل اتاقتان میل کنید.

لوکیشن هتل در کاظمین

لوکیشن این هتل واقع در باب مراد شهر مقدس کاظمین می باشد و تا حرم ۵۰۰ متر و حدود ۷ دقیقه پیاده راه می باشد اون هم به دلیل ازدحام جمعیت از دیگر هتل های که شما می‌توانند در این شهر از شرکت ما رزرو فرمایید هتل عقیله هتل ضیوف و هتل خفاجی می باشد که این هتل ها نسبت به هتل برج الجواد از کیفیت پایین تری برخوردار میباشد. برای رزرو این هتل و هتل های دیگر در شهر کربلا نجف و کاظمین و بغداد با شماره های شرکت در تماس باشید.

0 0 رای ها
این مطلب مفید بود؟