هتل سید العرب کربلا

هتل سید العرب کربلا از هتل هایی است که سالانه پذیرای تعداد زیادی از زائرین میباشد. گروه زیارتی یاس در قرن جدید اقدام به چارتر کردن ۲۰ اتاق از این هتل بزرگ نموده است گروه زیارتی یاس با استقرار گروه آشپزی ایرانی و چارتر کردن اتاق در این هتل سعی در جلب رضایت هر چه بیشتر از زائرین ایرانی دارد از جمله دلایلی که باعث میشود تا این هتل را به مسافران تور کربلا پیشنهاد دهیم دسترسی راحت این هتل است.

خدمات و امکانات هتل سید العرب کربلا

هتل سید العرب به دلیل داشتن اتاق هایی با اندازه استاندارد جهانی نه استاندارد عراق و داشتن لابی مجلل و بزرگ نسبت به هتل های عراق سالانه پذیرای زائران زیادی از سراسر جهان می باشد از امکانات هتل سید العرب می توان به سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار عالی، سیستم تهویه مطبوع، پذیرش ۲۴ ساعته، رستوران و کافی شاپ بزرگ در هتل به علاوه دسترسی داشتن به اینترنت پرسرعت در لابی و اتاق های هتل می باشد.

همچنین این هتل برای رفاه بیشتر حال زائرین عزیز ایرانی از دستشویی های ایرانی نیز بهره می برد و مجهز به سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد به جز این موارد این هتل دارای چشم انداز بسیار زیبا در اتاق ها و میتوان از اتاق های آن  حرم را دید. همچنین بودن سشوار در حمام لاندری و خشکشویی در هتل سیستم اطفاء حریق و اعلام حریق و بسیاری امکانات دیگر نیز اشاره کرد.

موقعیت هتل سید العرب در کربلا

این هتل در بابل بغداد که از خیابان‌های اصلی کربلا میباشد واقع شده است که به همین دلیل دسترسی راحت تری به بقیه مکان ها در کربلا می توانید داشته باشید هتل سید العرب کربلا هتل وی آی پی با امکانات کامل و دسترسی راحت به بین الحرمین می باشد این هتل که در ۵۰۰ متری از حرم حضرت ابوالفضل (ع) و 850 متری حرم سید الشهدا (ع) واقع شده است اگر که قصد دارید تا پیاده به حرم بروید از هتل تا حرم حضرت عباس (ع) 6 دقیقه و تا حرم برادر بزرگوارشان 11 دقیقه پیاده راه است.  این هتل به علت واقع شدن در خیابان بابل بغداد دسترسی بسیار راحت و آسانی به حرم و بازارهای بزرگ کربلا و مجتمع های تجاری نیز دارد.

هتل های دیگر کربلا:

. هتل بارون کربلا

.هتل جابر کربلا

.هتل برج الشاکرین کربلا

3.2 6 رای ها
این مطلب مفید بود؟