هتل الراهب نجف

هتل الراهب نجف از دیگر هتل های خوب و تمیز نجف اشرف میباشد که میتواند اقامت خوبی را در زمان سفر تور کربلا برای شما به ارمغان بیاورد شما میتوانید برای سفر راحت به کربلا به آژانس زیارتی کربلا تور اعتماد نمایید همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه تور سوریه لیست قیمت تور سوریه را هم مشاهده نمایید.

خدمات و امکانات هتل الراهب نجف

هتل راهب هتلی با درجه کیفی الف و با کیفیت بسیار بالا تمیز و نزدیک به حرم میباشد. این هتل دارای مجموعاً 150 تخت می باشد و ظرفیت 3 کاروان کامل را دارا میباشد و هتل نسبتاً بزرگی است نوع اتاق های هتل دو تخته سه تخته چهار تخته می باشد از جمله امکانات این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع اتاق های نورگیر با اندازه استاندارد تخت های راحت تلویزیون ال سی دی یخچال میز صندلی کمد تلفن سشوار حمام و دستشویی داخل اتاق و لوازم بهداشتی و همچنین وای فای با سرعت زیاد در اتاقها و لابی و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره کرد.

موقعیت مکانی هتل الراهب

از نظر موقعیت مکانی این هتل  که در فاصله ۱۰۰ متری از حرم امام علی علیه السلام  در خیابان زین العابدین رو به روی صحن حضرت فاطمه (س) می باشد فاصله این هتل تا حرم فقط ۳ دقیقه میباشد که میتوانید با پیاده روی به سادگی به زیارت بروید.

 

هتل های خوب نجف:

. هتل مقام نجف

. هتل زمزم نجف

. هتل اغنار نجف

. هتل مضیف الحسن نجف

3 2 رای ها
این مطلب مفید بود؟