تور لحظه آخری کربلا

تور لحظه آخری کربلا

کربلا از شهر های مرکزی و بزرگ عراق است. این شهر که یکی از مهمترین شهرهای مقدس شیعیان است، در کنار مرقد امام حسین (ع) قبور دو تن از پسران ایشان علی اکبر و علی اصغر قرار دارد. هر ساله در ایام ماه محرم، صفر، ماه رمضان، عید نوروز و تمامی فصل ها زائران زیادی با تور کربلا به شهر کربلا سفر می کنند.

برای دریافت قیمت تور سوریه کلیک نمایید.

تور لحظه آخری کربلا چیست؟

تور های لحظه آخری کربلا نوعی از تور ها است که با تخفیف توسط کربلا تور برگزار میشود. شاید برایتان سوال شود چرا با تخفیف؟ زمانی که یک تور با ظرفیت 20 نفره یا 30 نفره تکمیل نگردد گروه زیارتی کربلا تور همان تور را با تخفیف برگزار میکند تا ظرفیت تور تکمیل گردد.

قیمت تور لحظه آخری کربلا

نوع پرواز
تاریخ رفت
هتل کربلا
هتل نجف
برنامه تور
قیمت
1403/04/30
دو سر زمینی
باب الجنه
الجوار
2 شب نجف 3 شب کربلا 1 روز کاظمین و سامرا
6.900.000
1403/04/31
دو سر هوایی
قبا
الجوار
2 شب نجف 5 شب کربلا 1 روز کاظمین و سامرا
13.900.000
1403/04/31
دو سر زمینی
اسباط
مضیف الحسن
2 شب نجف 4 شب کربلا 1 روز کاظمین و سامرا
8.000.000
1403/05/01
دو سر هوایی
قبا
الجوار
2 شب نجف 5 شب کربلا 1 روز کاظمین و سامرا
13.900.000
1403/05/02
دو سر هوایی
قبا
الجوار
2 شب نجف 5 شب کربلا 1 روز کاظمین و سامرا
13.900.000

تور ارزان کربلا چیست؟

همانطور که میدانید تور های کربلا دارای دو نوع زمینی و هوایی هستند و آنچه که قیمت این تور ها را مشخص میکند کیفیت برگزاری و نوع آن هستند. قیمت بلیط و قیمت هتل دو عامل اصلی تعیین کننده قیمت تور های کربلا هستند باید با افتخار بگوییم که گروه زیارتی کربلا تور برای رفاه حال و کسب رضایت هر چه بیشتر زائرین گرامی تور ها را در انواع گوناگون و با سطح کیفی گوناگونی برگزار میکنند که نتیجه آن قیمت های مختلف است قیمت های تور های ما تقریبا در کمترین حالت از 3 میلیون تومان شروع میشود و در اعیاد خاص همچون محرم، شهادت ها و یا ولادت ها ممکن است تا 13 میلیون تومان هم برسد.

قیمت و تاریخ برگزاری تور ارزان کربلا

نوع پرواز
تاریخ رفت
هتل کربلا
هتل نجف
برنامه تور
قیمت
1403/05/03
دو سر زمینی
اسباط
مضیف الحسن
2 شب کربلا 3 شب نجف 1 روز کاظمین و سامرا
7.400.000
1403/05/04
دو سر هوایی
قبا
الجوار
2 شب کربلا 5 شب نجف 1 روز کاظمین و سامرا
13.900.000
1403/05/07
دو سر زمینی
اسباط
ارض القداح
2 شب کربلا 3 شب نجف 1 روز کاظمین و سامرا
7.800.000

نحوه برگزاری تور کربلا

این تور کربلا به سه شکل برگزار میگردد.

1- دو سر هوایی

2- یک سر هوایی

3- زمینی

دو سر هوایی: مسیر حرکت پرواز مستقیم از فرودگاه امام به فرودگاه نجف میباشد پس از رسیدن زائرین گرامی به نجف در آنجا با اتوبوس به سمت هتل مورد نظر خواهند رفت.
یک سر هوایی: در این نوع سفر یک سر را هوایی طی خواهید کرد و یک سر را زمینی آژانس زیارتی کربلا تور برای رفاه حال زائرین گرامی با استفاده از اتوبوس های وی ای پی زائرین را به سمت مرز میبرد.
مسیر زمینی: نحوه سفر در این نوع به این شکل میباشد که شما با اتوبوس به سمت مرز روانه خواهید شد پس از آن یک شب در کاروانسرایی در مرز اقامت خواهید داشت و پس از آن با اتوبوس به عراق وارد خواهید شد و به شهر و هتل مورد نظر خواهید رفت.

 

نکته مهمی که باید در مورد این سه مدل برگزاری تور بگوییم این است که هر سه آنها دارای یک برنامه زیارتی مشابه هستند و در محتوا فرقی با یک دیگر ندارند و تنها تفاوت آنها در نوع رفت و آمد آن است. که قاعداتا تور دو سر هوایی گران تر از بقیه تور ها است و همچنین راحت تر نیز هستند.

برنامه سفری تور کربلا

برنامه سفر تور کربلا در هر سه مدل یکسان میباشد از این پس بیشتر در مورد برنامه سفر به شکل یک سر هوایی و دو سر هوایی خواهیم پرداخت.

 

پس از عبور از مرز ایران و وارد شدن به خاک عراق حال یا به صورت زمینی یا هوایی شما به نجف میروید در نجف زائرین گرامی 3 شب در نجف به اقامت خواهند پرداخت که یک روز را به زیارت حرم امیر المومنین (ع) خواهید رفت و روز بعد را یا به قبرستان وادی السلام و یا دیگر مکان های زیارتی در نجف اشرف خواهید رفت روز سوم را هم به کوفه و دیدن مسجد کوفه و دیگر مکان های زیارتی در کوفه خواهید رفت و در نهایت به سمت کربلا راهی خواهید شد.

 

پس از نجف زائرین گرامی به کربلا خواهند رفت و 3 شب نیز در کربلا به اقامت خواهند پرداخت. در کربلا شما به زیارت سید و سالار شهدا (ع) حضرت عباس (ع) و دیگر مکان های زیارتی کربلا خواهید رفت. در روز آخر تور در صورت وجود امنیت برای زیارت به کاظمین و سامرا هم خواهید رفت که در آنجا هم میتوانید به زیارت حرمین عسکرین بروید. در نهایت به فرودگاه نجف برمیگردید و از آنجا با هواپیما به ایران برخواهید گشت.

نکات مهم تور کربلا

• بررسی کردن وضعیت خروج از کشور به عهده خود زائر میباشد (وضعیت ممنوع الخروج بودن) همچنین تا سه ساعت قبل از پرواز با تمامی مدارک مورد نیاز در فرودگاه حضور داشته باشید.
• برای رزرو قطعی باید برای عقد قرار داد در تاریخ گفته شده به صورت حضوری به آدرس گفته شده مراجعه فرمایید.

• از دارا بودن اعتبار پاسپورت خود اطمینان حاصل فرمایید.

• 45 هزار تومن هزینه خروج از کشور

• به همراه داشتن بلیط هواپیما

• به همراه داشتن فیش عوارض

توصیه هایی برای تجربه بهتر تور کربلا

1- در سفر مراقب اموال خود باشید.

2- به علائم عدم تصویر برداری دقت کنید و از مکان های ممنوعه عکس برداری و فیلمبرداری نکنید.

3- به این نکته توجه کنید که پیش از ورود به حرم گوشی همراه و کفش خود را باید به امانات حرم تحویل دهید.

4- در صورت مصرف دارویی خاص آن را به همراه داشته باشید به شرطی که داروی ممنوعه نباشد.

5- اگر از دارو استفاده میکند از وضعیت ان اطلاع حاصل کنید که ممنوعه نباشد.

6- در تور فقط و فقط از غذا های ارائه شده استفاده کنید و فقط و فقط از آب های پلمپ شده استفاده کنید.

7- به هیچ عنوان از آب شیر برای نوشیدن استفاده نکنید آب عراق مناسب شست و شو است نه نوشیدن.

8- اگر میخواهید که از هتل خارج شوید پیش از خروج به مدیر کاروان اطلاع دهید.

9- شماره تلفن مدیر کاروان را در گوشی خود سیو کنید و همچنین آدرس هتل را یادداشت کنید که در صورت گم شدن بتوانید به هتل برگردید.

خدمات تور کربلا

در انتخاب هتل باید در نظر داشته باشیم اداره گردشگری کربلا برای کیفیت هتل ها بجای ستاره درجه های کیفی قایل میباشند بالاترین درجه وی ای پی و بعد درجه الف و به ترتیب ب، ج، د، زائر سرا، حسینیه و غیره میباشد.

درجه کیفی هتل های گروه زیارتی یاس در کربلا وی ای پی و در نجف درجه الف میباشد هتل ها در نزدیکترین فاصله به حرم و بسیار تمیز میباشند.

برای آشنایی با هتل های عراق روی هتل های لینک شده کلیک کنید.

 

• معرفی هتل الاسباط کربلا
• معرفی هتل جابر کربلا
• معرفی هتل الخیر نجف
• معرفی هتل خیام نجف
• معرفی هتل ریحان کربلا
• معرفی هتل بستان نجف

کلیه پرواز های رزرو شده توسط گروه زیارتی یاس توسط هواپیماهای ایرباس که دارای امنیت بیشتری هستند رزرو میشود و به محض ثبت نام توسط مسافر مشخصات به ایرلاین اعلام میگردد.

با توجه به اینکه بسیاری از مسافرین تور کربلا به صورت یک سر هوایی و یک سر زمینی سفر میکنند نوع اتوبوس در راحتی زائران محترم بسیار با اهمیت میباشد نوع اتوبوس زائران گروه یاس از نوع وی ای پی میباشد.

هر سه وعده غذایی صبحانه و ناهار و شام توسط آشپز ایرانی و مناسب ذایقه زائران ایرانی سرو میگردد صبحانه ها اغلب به صورت سلف سرویس و ناهار و شام دو نوع غذای اصلی به همراه سالاد نوشیدنی و چند نوع میوه و پذیرایی با مواد سالم و تازه میباشد.

گروه زیارتی یاس در راستای تکریم زائر ایرانی اغلب ترانسفر ها را با اتوبوس های مورد تایید عتبه عراق و با همراهی مدیران مجرب برگزار میکند کلیه گشت ها و زیارات دوره مانند زیارت کاظمین زیارت سامرا مسجد سهله، مسجد کوفه، زیارت اولاد مسلم، سید محمد (س)، مقام صاحب الزمان باغ امام جعفر صادق و غیره بدون هزینه مازاد اجرا میگردد.

کلیه زائران تور کربلا بیمه مسافرتی و بیمه زیارتی هستند و در کل طول سفر مدیران مجرب و مداحان کار آزموده و نامی مسافران را همراهی میکنند.

تنها مدرک مورد نیاز سفر کربلا پاسپورت داری 6 ماه اعتبار میباشد.

همکاران گروه زیارتی کربلا تور

شرکت کربلا تور در اجرای تورهای زیارتی کربلا با همکاری شرکت های عراقی و ایرانی به زائرین اباعبدالله خدمت رسانی می کند که این شرکت ها شامل گروه زیارتی یاس، گروه زیارتی مبین، گروه زیارتی عقیق، گروه زیارتی طاها، گروه زیارتی خدام الحسین، گروه زیارتی سماع، گروه زیارتی نینوا و گروه زیارتی ضحامی باشد که همه این همکاران به نوعی در اجرای تور شما نقشی دارن درکل ثبت نام شما با شرکت کربلا تور انجام میشود.

سوالات متداول در خصوص تور لحظه آخری و ارزان کربلا

تور ارزان از هتل درجه (ب) تشکیل شده اما زائران با اتوبوس های درجه یک 25 نفره به کربلا اعزام می شوند.

تور های لحظه آخری همانطور که از اسمشان مشخص است لحظه آخری میباشند یعنی زمانی که ظرفیت تور کامل نمیشود همان تور با تخفیفی مناسب بر روی سایت قرار میگیرد به مهمین خاطر بهتر است برای اطلاع از زمان برگزاری این تور هر روز سایت را چک فرمایید.

هتل ها درجه الف و نزدیک به حرم هست چه در تور زمینی چه هوایی

برای اطلاع از نرخ سایر روزها و خدمات دیگر با کارشناسان ما از طریق شماره های مندرج در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4.1 33 رای ها
این مطلب مفید بود؟